czwartek, 9 lutego 2012

BIG sales!

Hi !
Jak już pewnie wiecie od pewnego czasu w sklepach tzw.sieciówkach panują wyprzedaże . Każda z nas wpada w ich wir wychodząc ze sklepu z naręczem spodni, koszulek i bluzek. Sklepy z wysokimi procentami często naciągają klienta , aby wszedł do sklepu , a tu się okazuje , że obniżona cena obowiązuje tylko mniejszą połowę asortymentu .
             Pod koniec czerwca i po świętach Bożego Narodzenia nadchodzi czas wyprzedaży . Trencz który wcześniej widziałyśmy po 300 zł  dziś kosztuje połowę swojej ceny. Warto więc mieć upatrzone wcześniej rzeczy , aby później w błogim szaleństwie kupić je za 100 czy 200zł mniej.
           Prawdziwe trendsetterki , aby zobaczyć  przeceny nawet do -90 jadą do Londynu. Właśnie tam dochodzi do bardzo wysokich przecen nawet u słynnych na całym świecie butików takich jak np.Dorothy Perkins czy Top Shop.
            Czas wyprzedaży możemy też spędzić w sieci. Wiele stron internetowych również obchodzi 'święto' wyprzedaży. Nie jestem tego zwolenniczką ale pozostawiam to waszej opinii .
A tu strona którą znalazłam i w której możecie zakupić wspaniałe rzeczy światowej sławy projektantów - www.trendsetterka.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz